MASZ PYTANIE? ZADZWOŃ! +48 721 020 600
PRODUCENT ZABUDÓW SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH

 

 

Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Zwoleniu

             Potwierdza, że firma BFE Polska Sp. z o.o. z siedzibą we Włocławku dostarczyła w styczniu 2019 roku:  samochód specjalistyczny – śmieciarka marki VOLVO FM 330, (trzyosiowa) z zabudową BFE o pojemności skrzyni ładunkowej 22 m3.

Staranność wykonania, rodzaj użytych materiałów oraz duża siła zgniotu umożliwia wykorzystanie pełnej ładowności śmieciarki.  Dużym plusem jest również niska zabudowa wygodna dla obsługi oraz zwrotność samochodu, która umożliwia nam bezproblemowy wjazd w wąskie uliczki.  Śmieciarka spełnia nasze oczekiwania zarówno przy odbiorze odpadów zmieszanych, segregowanych oraz odpadów wielkogabarytowych.

                Polecamy firmę BFE Polska Sp. z o.o. z siedzibą we Włocławku jako rzetelnego i sprawdzonego dostawcę zabudów komunalnych.

 

Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania w Białymstoku Sp. z o.o.

Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania w Białymstoku potwierdza, iż firma BFE Polska Sp. z o.o. z siedzibą we Włocławku przy ul. Wapienna 4/6 dostarczyła w lipcu 2017 roku: samochód specjalistyczny – śmieciarka marki Scania P250 DB 4×2 HNA z zabudową BFE o pojemności skrzyni ładunkowej 16 m3.

Podczas codziennego użytkowania, stwierdzamy, że atutem samochodu jest bardzo duża siła zgniotu co z kolei przekłada się na zwiększoną ładowność śmieciarki. Kolejną zaletą jest zwrotność samochodu ze względu na mały rozstaw między osiami (3550 mm) co umożliwia nam bezproblemowy wjazd w małe uliczki.

W pełnym przekonaniu polecamy firmę BFE Polska jako rzetelnego dostawcę pojazdów oraz zabudów dla branży komunalnej.


Mogileńskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o. o.

      Firma BFE Polska Sp. z o.o. z siedzibą we Włocławku wyprodukowała dla naszej firmy następujące pojazdy
i zabudowy komunalne:

  • lipiec 2014 roku – zabudowa hakową oraz zabudowa śmieciarki marki BFE wciąganą na hakowca na dostarczonym podwoziu DAF,
  • listopad 2015 roku – zabudowa hakowa oraz zabudowa śmieciarki marki BFE wciąganą na hakowca na dostarczonym podwoziu DAF,
  • grudzień 2018 roku – zabudowa śmieciarki marki BFE na dostarczonym podwoziu DAF.

     W trakcie realizacji zleceń firma BFE Polska Sp. z o.o. wykazała się solidnością , wiarygodnością i dużą wiedzą techniczną. Dostawa została zrealizowana należytą starannością, profesjonalizmem oraz w ustalonym terminie.

     Mogileńskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o. o. poleca firmę BFE Polska Sp. z o.o. jako producenta zabudów komunalnych.


FBSerwis SA oddział w Łodzi

FBSerwis SA, oddział Łódź potwierdza, iż firma BFE Polska w październiku 2017 na nasze zlecenie dokonała naprawy śmieciarki z zabudową marki Faun w zakresie uszkodzenia łyżki zagarniającej. Przy pracach serwisowych firma BFE wykazała się dużą fachowością, dbałością o szczegóły remontowanej zabudowy komunalnej.

Dotychczasowa współpraca i jakość wykonywanych prac pozwala nam polecić w/w firmę jako solidnego i zaufanego wykonawcę.


URBIS Sp.z o.o.  w Gnieźnie

Firma BFE Polska Sp. z o.o. z siedzibą we Włocławku zrealizowała w styczniu 2018 r. dla naszej firmy dostawę wywrotki. Wywrotka tylno-zsypowa z demontowalnymi burtami siatkowymi idealnie sprawdza się w naszej firmie przy zbiórce odpadów selektywnych oraz wielkogabarytowych.

W trakcie realizacji zlecenia firma BFE Polska Sp. z o.o. wykazała się solidnością i wiarygodnością. Dostawa została zrealizowana należytą starannością, profesjonalizmem oraz w ustalonym terminie.

Urbis Sp. z o.o. w Gnieźnie poleca firmę BFE Polska Sp. z o.o. jako dostawcę wywrotek komunalnych.


Zakład Usług Miejskich w Chełmnie

      Zakład Usług Miejskich w Chełmnie  zaświadcza iż firma BFE Polska w czerwcu 2016 roku dostarczyła do naszej firmy zabudowę śmieciarkową BFE HD16.

      Dzięki profesjonalnemu przygotowaniu i starannemu wykonaniu zabudowy śmieciarkowej, zamówiony pojazd cechuje wysoka jakość wykonania, funkcjonalność i estetyka.

      Firma BFE Polska Sp. z o.o. dała poznać się jako lojalny partner, bardzo dobrze wywiązujący się z przyjmowanych zamówień, doskonale potrafiący dostosować się i odpowiadać na zmieniające się potrzeby klienta.

      Z dokonanego zakupu jesteśmy zadowoleni, a zaoferowana nam zabudowa spełnia wszystkie nasze oczekiwania.


Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Suwałkach

       Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Suwałkach, zaświadcza iż firma BFE Polska w marcu 2018 dostarczyła do naszej firmy pojazd specjalistyczny marki MAN wraz z zabudową śmieciarkową BFE HD16.

          Pojazd został dostarczony w terminie i bez zastrzeżeń. Sama zabudowa BFE jest łatwa w obsłudze i sprawdza się w odbiorze wszystkich frakcji odpadów, dodatkowo przez 6 miesięcy jej obsługi nie mieliśmy z nią najmniejszych problemów.

       Z pełnym przekonaniem, rekomendujemy firmę BFE Polska Spółka z o.o.  jako specjalistę w budowie, sprzedaży oraz serwisowaniu pojazdów dla przedsiębiorstw komunalnych.


Błysk-Bis Sp. z o.o. z Makowa Mazowieckiego

Błysk Bis z siedzibą w Makowie Mazowieckim, zaświadcza iż firma BFE Polska w sierpniu 2017 dostarczyła do naszej firmy dwa pojazdy specjalistyczne marki Volvo wraz z zabudowami BFE.

Pojazdy zostały dostarczone w terminie i bez zastrzeżeń. Po kilku miesięcznym użytkowaniu pojazdów mamy przyjemność rekomendować firmę BFE jako sprawdzonego partnera biznesowego.

Jednym z głównych kryteriów wyboru firmy BFE była konkurencyjna oferta cenowa, zastosowanie rozwiązań technicznych w zabudowach BFE, zwłaszcza grubości blach oraz możliwości odbioru przez pojazdy odpadów wielkogabarytowych.

W pełnym przekonaniu polecamy firmę BFE Polska jako rzetelnego dostawcę pojazdów oraz zabudów dla branży komunalnej.


 Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Spółka z o.o. w Łobzie    

     Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Spółka z o.o. w Łobzie ma przyjemność zarekomendować firmę BFE Polska Spółka z o.o.  z siedzibą we Włocławku  jako rzetelnego i profesjonalnego dostawcę zabudowy komunalnej. Dostawa zabudowy  została zrealizowana terminowo w marcu 2017 roku
i zgodnie z naszymi oczekiwaniami.

      Zakupiona przez nas zabudowa śmieciarkowa o pojemności 22 m3 z możliwością wciągania na pojazd hakowy  odznacza się wysoką jakością wykonania z zachowaniem należytej staranności. Do chwili obecnej zabudowa sprawuje się bez za rzutu. Z pełnym przekonaniem, rekomendujemy firmę BFE Polska Spółka z o.o.  jako specjalistę w budowie, sprzedaży oraz serwisowaniu pojazdów dla przedsiębiorstw komunalnych


Miejski Zakład Zieleni, Dróg i Ochrony Środowiska w Kołobrzegu Sp. z o.o.

         Miejski Zakład Zieleni, Dróg i Ochrony Środowiska w Kołobrzegu Sp. z o.o. potwierdza współpracę z firmą BFE Polska Sp. z o.o. w zakresie napraw zabudów śmieciarkowych.

       Rekomendujemy firmę BFE Polska  jako solidną, wiarygodną w pełni przygotowaną do świadczonych tego rodzaju usług. Profesjonalna kadra oraz wysoki poziom techniczny jak i organizacyjny gwarantują wykonanie usług napraw zabudów śmieciarkowych według najlepszych standardów.

     Powierzone zlecenia realizowane są z pełnym zaangażowaniem oraz terminowo. Firma BFE Polska jest godna polecenia.


Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej „Saniko” Sp z o.o. we Włocławku

           Informujemy, że już od kilku lat współpracujemy z firmą BFE Polska  z Włocławka w zakresie napraw zabudów śmieciarkowych oraz remontów metalowych kontenerów do zbiórki odpadów komunalnych.

Firma BFE Polska to partner solidny, poważnie traktujący swoje obowiązki. Pracownicy tej firmy to profesjonalny zespół ludzi, których cechuje zaangażowanie w powierzone zadania oraz wysoka kultura osobista. Usługi swoje wykonuje zawsze terminowo i profesjonalnie co skutkuje zadowoleniem.

          Chcemy wyrazić nasze zadowolenie z podejmowanych napraw przez BFE Polska i zarekomendować firmę jako solidnego wykonawcę.


Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o. w Koninie

     Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o. w Koninie informuje, że firma BFE Polska Sp. z o.o. z siedzibą we Włocławku wykonała dla naszej firmy dwa generalne remonty zabudów śmieciarkowych w m-cu czerwcu 2017.

Firma BFE Polska Sp. z o.o.  podczas wykonywania zleconych przez naszą firmę napraw, wykazała się rzetelnością w wykonawstwie, terminowością oraz przystpną ceną.

Zabudowa pierwsza była naprawiana w zakresie:
– wymiana nakładki odwłoka
– naprawa łyżki zagarniającej
– wymiana podłogi w kontenerze zabudowy
– wymiana elementów poszycia bocznego zabudowy
– czyszczenie, podkładowanie i lakierowanie zabudowy
– wymiana ślizgów szuflady
– regeneracja wrzutnika
– ustawienie paramentów głównej pompy olejowej

Zabudowa druga była naprawiana w zakresie:
– naprawa łyżki zagarniającej
– wymiana elementów poszycia bocznego
– wymiana ślizgów szuflady
– regeneracja wrzutnika
– naprawa sworzni regulujących odwłok
– czyszczenie, podkładowanie i lakierowanie zabudowy
– odświeżenie ramy podwozia oraz felg

Z dotychczasowej pracy przez ww. firmę jesteśmy  zadowoleni i z pełną odpowiedzialnością firmę BFE Polska możemy polecić wszystkim zainteresowanym remontem zabudów komunalnych.


Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o. w Turku

       Ze szczególnym zadowoleniem potwierdzamy, że firma BFE Polska wykonała dla naszej firmy w październiku 2017 dostawę urządzenia hakowego oraz remontu śmieciarki. Dostawa urządzenia hakowego była zgodna z naszymi oczekiwaniami, a prace remontowe wykonane z należytą starannością, w terminie i rzetelnie.

       Dotychczasowe pozytywne doświadczenia ze współpracy z firmą BFE Polska pozwalają nam polecić ww. firmę innym firmom zainteresowanym zakupem i naprawą zabudów komunalnych.


Usługi Ekologiczne Eko Jas w Garnie

      Usługi Ekologiczne „EKO JAS”  potwierdza, iż w miesiącu czerwcu 2017 roku, zakupiła w firmie BFE Polska Sp. z o.o. zabudowę śmeiciarkową o pojemności 22 m3.

Firma BFE na podstawionym przez nas używanym podwoziu profesjonalnie i starannie zainstalowała zabudowę śmieciarkową oraz odświeżyła pojazd. Efekt jest więcej niż zadawalający. Sama zabudowa BFE działa bezproblemowo, jest łatwa w obsłudze i sprawdza się odbiorze wszystkich frakcji odpadów. Firma BFE Polska dała poznać się jako lojalny partner, bardzo dobrze wywiązujący się z przyjmowanych zamówień, doskonale potrafiący dostosować się i odpowiadać na potrzeby klienta.

Z dokonanego zakupu jesteśmy zadowoleni i śmiało możemy polecić BFE innym firmom komunalnym.


Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Fabiankach

    Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Fabiankach, zaświadcza iż firma  BFE  Polska w kwietniu 2017 dostarczyła do naszej firmy pojazd specjalistyczne marki DAF LF , 18 DMC wraz z zabudową śmieciarkową BFE o pojemności 16m3.

    Pojazd został dostarczony w terminie i bez zastrzeżeń. Po kilku miesięcznym użytkowaniu pojazdu możemy śmiało potwierdzić nasz zadowolenie. Zarówno pojazd jaki zabudowa są proste w codziennej obsłudze i w pełni spełniają nasze oczekiwania.

   Z przyjemnością rekomendujemy  firmę BFE Polska Sp. z o.o. jako sprawdzonego partnera biznesowego oraz dostawcę pojazdów i zabudów dla branży komunalnej.